Internet

200 Kč s DPH měsíčně -RDBD do 10/10Mbit (download/upload)
300 Kč s DPH měsíčně -RDdo 100/100Mbit / BD do 1000/1000Mbit
500 Kč s DPH měsíčně -RDdo 1000/1000Mbit

  • bez časového omezení
  • bez omezení počtu stažených dat
  • bez závazku a s technickou podporou 24/7

Rychlost připojení závisí na způsobu připojení a kvalitě signálu. V případě zájmu o prověření právě na Vaší adrese nám prosím zavolejte nebo napište. Aktuální rychlost připojení ovlivňuje i provoz dalších připojených zařízení, která připojení sdílí. Konečná rychlost připojení závisí samozřejmě i na výkonu počítače a tomu, jakým způsobem je do Vaší domácí sítě připojen. Obvzláště pokud chcete dosahovat gigabitových rychlostí. Rychlost připojení, např. přes domácí bezdrát, může být v některých případech nízká i z důvodu nižší kvality či stáří samotného routeru, a je závislá i na vzdálenosti připojeného počítače včetně počtu a typu překážek, které se mezi nimi zrovna nachází. Důležitá je i vzájemná kompatibilita chipsetů. Bohužel stále častěji hraje roli i rušení domácího bezdrátového signálu dalšími domácími routery nebo i těmi z nejbližšího okolí. Toto rušení se projevuje i přesto, že je počítač k routeru připojen s plným signálem. Proto každému doporučujeme provést připojení počítače přednostně kabelem a to všude, kde to jde nebo alespoň používat duální bezdrátový router. V případě, že zpozorujete problémy, dejte nám vědět a my se na to s Vámi rádi podíváme.

Je možná samoinstalace, kdy Vám vše vysvětlíme a přednastavíme. Lze využít zařízení, které již vlastníte, pokud bude s naší sítí kompatibilní.
Instalace čistě kabelové přípojky od 0 Kč s DPH.
Instalace bezdrátového přijímacího zařízení od 500 Kč s DPH.
Doplňková veřejná IP adresa 100 Kč s DPH měsíčně, povolení sady portů např. pro kamery je však zdarma.
Připojení si lze i vyzkoušet. Lze sjednat individuální podmínky, výši ceny i lhůtu splatnosti a to i v průběhu odběru našich služeb. Rovněž je možné službu na určité období zmrazit bez nutnosti ji rušit.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás.

 


Telefon

Volání v rámci vlastní sítě – zdarma
na pevnou ve špičce(po-pá 7-19hod) – 0,92 Kč s DPH/minutu
na pevnou mimo špičku – 0,61 Kč s DPH/minutu
na mobil ve špičce – 1,43 Kč s DPH/minutu
na mobil mimo špičku - 1,28 Kč s DPH/minutu
po světě – ceny viz. podrobná nabídka operátora IPVOX

  • a to bez nutnosti závazku
  • formou předplatného jakoukoliv částkou
  • s účtováním po sekundách a to od počátku hovoru

Instalace v případě telefonování přímo z počítače od 0 Kč s DPH.
Bezdrátové telefonní sluchátko od 1 500 Kč s DPH.

Rovněž je možné využít služeb operátora Fayn a samozřejmě i dalších. Upozorňujeme však, že služba je poskytována a fakturována subjekty třetích stran.

 


Televize

Pozemní digitální vysílání DVB-T/T2:

V naší lokalitě lze bezplatně přijímat např. následující televizní programy (30+)

Multiplex 1: ČT 1, 2, 24, Sport, :D Art
Multiplex 2: Nova, Cinema, Prima Family, Cool, Barrandov
Multiplex 3: Nova Cinema, Prima Love, Zoom, Max, Krimi, Barrandov Plus, Kino, Óčko, Óčko Star, Šlágr TV, Seznam, Sport5
Multiplex 4: Nova 2, Gold, Action, Prima Comedy Central, Joj Family, Relax, Rebel, Rebel2, Seznam, O2TV, Z24, TV Brno1
Multiplex 7: Kinosvět
Multiplex 11: ČT 1 HD, 2 HD, 24 HD, Sport HD, :D Art HD
Multiplex 12: Nova, Cinema, Prima, Cool, Love, Zoom, Max, Krimi, Barrandov, Plus, Kino, Family, Óčko, Óčko Star, Šlágr, Šlágr 2, Noe, Seznam HD
Multiplex 13: Nova, Cinema, Nova 2, Action, Gold, Prima Comedy Central HD, Joj Family HD, Relax, Rebel, Kino Svět

V některých místech navíc i Slovenskou televizi s těmito programy: Joj, Joj plus, WAU, Barrandov Family, TA3, Jednotka, Dvojka, Jednotka HD, Dvojka HD

Rakouská televize přešla od roku 2017 čistě na DVB-T2, dostupné jsou tyto programy: ORF 1, 2, ATV 2

 

Satelitní digitální vysílání DVB-S/S2 od firmy Skylink:

  • i bez závazku formou předplatného
  • vyšší počet kanálů při srovnatelné cenně než u jiného operátora
  • nezávislé na připojení a tedy ho ani nezpomaluje, ale i možnost zpětného zhlédnutí po internetu

Při platbě inkasem z účtu nebo přes SIPO:

119 Kč s DPH měsíčně - balíček Digital - základní nabídka více než 65-ti programů

Barrandov Krimi HD, ČT1 HD, ČT2 HD, ČT3 HD, Dvojka HD, INSIGHT HD, INSIGHT UHD, Jednotka HD, JOJ Family HD, Markíza International, Nova +1 HD, Nova 2, Nova Action HD, Nova Gold, Nova HD, Prima +1 HD, Prima Comedy Central, Prima COOL HD, Prima HD, Prima KRIMI, Prima LOVE, regionalnitelevize.cz, RELAX, Skylink 7, Televize Seznam, Trojka, TV Barrandov HD, TV Lux HD, TV Noe HD, TV8 HD, FilmBox, Kino Barrandov HD, Nova Cinema HD, Prima MAX HD, ČT Sport HD, Sport 1 DE, Adventure TV, CS Mystery, ČT art HD, Prima ZOOM HD, Travelxp HD, Mňam TV, MTV DE, ÓČKO, ÓČKO BLACK HD, ÓČKO EXPRES HD, ÓČKO STAR, Rebel, Retro, Senzi, Šlágr 2, Šlágr TV, ČT :D HD, Nickelodeon DE, BBC World News HD, Bloomberg Europe, CNBC Europe, CNN Prima NEWS HD, ČT24 HD, EuroNews, France 24, TA3 HD a další

(3sat HD, Al Jazeera English HD, Al Jazeera Channel, Algerie 3, ANIXE HD, Aragón TV, ARD Alpha, Arirang TV, arte HD, Bibel TV HD, BR Nord HD, Canal Algerie, Canal Sur Andalucia, CGTN, CGTN Documentary, CGTN Francais, CNEWS HD, CNN International Europe, Comedy Central DE, Cubavision Internacional, Das Erste HD, Deluxe Music, Deutsche Welle English, Deutsches Musik Fernsehen, Disney Channel DE, DMAX, Eurosport 1 DE, EWTN Katholisches, Folx TV, France 24 Arabic, France 24 English, GoTV, hr HD, I24 NEWS, K-TV, Kabel Eins, Kabel Eins Doku, KiKA HD, LCP HD, MDR Sachsen HD, Melodie TV, N-TV, N24 DOKU, NDR Hamburg HD, NHK World HD, Nitro, NTV Mir, oe24.TV HD, one HD, ORF 2 Europe, Phoenix HD, Pro Sieben, Pro Sieben MAXX, QVC 2 UHD, R9 Osterreich HD, Radio Bremen TV, Rai News 24, rbb HD, Regio TV, Rheinmain TV, RiC, RTL +, RTL 2, RTL Television, Russia Today Espanol HD, Russia Today HD, Sat. 1, Sat. 1 Gold, Servus TV HD, Sixx, Sky News International, Sky Sport News HD, Sonlife Broadcasting Network, SR Fernsehen HD, Super RTL, SWR BW HD, tagesschau 24 HD, TELE 5, Telesur, TLC DE, TOGGO plus, TRT World HD, TV Galicia HD, TV Record, TV RUS, TV1 OOE, TV5 Monde FBS HD, UHD1 by ASTRA, VOX, WDR HD Köln, Welt, ZDF HD, ZDF info HD, ZDF neo HD, Zee One HD)

Aktuální skladbu televizních programů i další balíčky naleznete přímo v ceníku na stránkách satelitního operátora Skylink.

Cena instalace je individuální a závisí na typu a kvalitě přijímacího zařízení resp. antény, která se použije. Např. základní satelitní vybavení i s instalací začíná na 2 998 Kč, viz. tento odkaz. Detail nabídky včetně podmínek, za kterých můžete toto vybavení získat už za 1 Kč, naleznete zde. A na tomto odkazu si můžete vyhledat další odborné firmy, které se instalacemi zabývají.